YENİ KİTABIM -SIR- VE İZMİR KİTAP FUARI

Merhaba sevgili okur, sen bu satırları okurken ben İzmir’de kitap fuarında olacağım. Çünkü yeni kitabım SIR çıktı.

Öncelikle şunu sorayım, beni mehtaperel.com’dan takip ediyor musun? Umarım ediyorsun, etmiyorsan da et, çünkü bu yazı orada daha önce yayına çıktı, Anne Boyutu’nda ise Pazartesi yayına girdi. Sosyal medyadan da daha öncesinde duyurma şansım oldu. Twitter’ı eskisi gibi aktif kullanmıyorum artık, sürekli mahkemeye verilmekten sıkıldım. Onun yerine instagramda “ne kadar güzel ve fit bir kadın” olduğuma ve kitaplarıma dair fotoğraflar paylaşmak vallahi daha keyifli gelmeye başladı. Deli gibi dünyayı değiştirmeye çalışmayı bıraktım rahat ettim valla, sana da tavsiye ederim.

Hemen yazayım 15 Nisan Pazar sabahı uçaktan indiğim gibi İzmir kitap fuarına gidiyorum, 16 Nisan akşamüstü geri dönüyorum. İzmir’li okurlarla buluşmak ve yeni kitabım SIR’ı tanıtmak için 2 gün zamanımız olacak. EVET! Yeni kitabım SIR çıktı. Yine ürkütücü bir hikayeyi anlatıyor kitabım. Ve elbette yine içindeki anne-oğul, karı-koca, baba-oğul diyalogları çok keyifli. Bu kitabımda bir de toplumsal bir meseleyi -okuru kanırtmadan- hatırlamaya çağırıyorum herkesi. Ama bunu ajitasyon yapmadan ve hikayenin bütünlüğünü de bozmadan yaptığımı umuyorum.

Yani yine neşeli, keyifli, heyecanlı, ürkünç ve içi dolu bir roman oldu ve yine kahraman benim. Yazar ben olduğuma göre kahraman daima benim.

Bu kitabımı da Yatır gibi sevip benimsemenizi umuyorum. Dilerim yazarken hissettiklerim okurken sizlere de geçer.

Kitabımın ilk satış ve tanıtımı İzmir fuarında olacak. Dağıtım ve satışın tamamlanması Mayıs sonunu bulacak. Sosyal medyadan takipleşirsek kitapçılara dağıtıma çıktığında haber verebilirim. Bu arada her türlü soru ve önerileriniz için Yitik Ülke Yayınlarını takip edip, yazabilirsiniz. Bakın bu önemli, şundan ötürü, ben kitabın matbaa, dağıtım, satış aşamasından bihaberim. Ben kitabı yazıyorum ve sonrası benden çıkıyor. Merak ettiklerinizle ilgili Yitik Ülke’yi takip etmenizi rica ederim. Ben tebrikleri kabul edeceğim. Okuduktan sonra beni etiketleyerek paylaşırsanız ben de sizin paylaştıklarınızı paylaşabilirim (bunu yapmayı çok seviyorum).

Umarım sever ve keyifle okursunuz.

O zaman İzmir Fuarında görüşmek üzere diyelim mi?

Şahane bir hafta dilerim.