GENELEVLER YASAKLANSIN MI?

Yapmazsan düşer mi?

Anadolu Ajansı’nın haberine göre TBMM Dilekçe Komisyonu’na 16 imzalı bir dilekçe ile müracaat eden Hüseyin Acı isimli vatandaş, genelevlerin kapatılmasını istedi. Amcam şöyle demiş; “Nefis, gıdasını aldıkça acıkır, ruh gıdasını aldıkça doyar” ilkesini esas almış bir milletin çocukları olarak, her türlü pisliğin döndüğü ve içerisinde açıkça zina yapıldığı bilinen genelevlerin kapatılmasını istiyorum.”

 

Hüseyin Abiye ve kendisini destekleyen 16 kişiye göre (bunun sadece göstermelik bir rakam olduğunu, bazı kafalara göre genelevlerin yasaklanmasının gerektiğini, bu konunun da geçmiş yıllarda defalarca gündeme geldiğini aklımızda tutalım) “NEFS GIDASINI ALDIKÇA ACIKIR!”

 

Yani seviştikçe sevişmek istersiniz, seviştikçe enerjiniz artar ve daha fazlasını arzu edersiniz. Yorulmazsınız, acıkmazsınız, bir şeyler yemek, yıkanmak, başka şeylerle ilgilenmek istemezsiniz. Bir kez sevişmeye başladınız mı yataktan çıkmak istemezsiniz.

 

Ama sevişmezseniz, zaman içinde bir penis ya da vajinanız olduğunu unutursunuz. Sevişmezseniz, canınız Tolstoy okumak ister, sanatla, resimle, tiyatroyla ilgilenmeye başlarsınız. Eğer sevişmezseniz, cinsel bir canlı olduğunuzu unutur ve daha sonra da sevişmek istemezsiniz.

 

Bu ağabeylere göre yemek yemezseniz, acıkmazsınız. Yediğiniz için acıkıyorsunuz. “Mıçmazsanız” bir daha asla çişiniz-kakanız gelmez. Tuvalete gittikçe gitmek istersiniz. Saçlarınızı boyatmazsanız asla beyazınız çıkmaz. Yaş günü kutlamazsanız, asla yaşlanmazsınız.

 

Mesela dişlerinizi mi fırçalıyorsunuz. Bırakın diş fırçalamayı, bakın görün bir daha asla dişleriniz sararmayacak, çürümeyecek, ağzınız kokmayacak. Tırnaklarınızı kestiğiniz için uzuyorlar, kesmeseniz asla uzamayacaklar.

 

Daha uzatabilirim ama anlaşıldı sanırım…

 

Bu ülkede bazı insanlar var. Çok enteresan bir kafa yaşıyor bu insanlar. Bu insanlar için seks çok önemli. Kafayı oralarıyla bozmuşlar ama kullanamıyorlar da, bu sefer abuk sabuk fikirler atıyorlar ortaya.

 

Bana göre Hüseyin Abi ve kalem arkadaşlar ya geneleve gidemiyor ya genelevden çıkamıyor. Genelevlerle haşır neşir bir halleri var, yoksa bunu niye mesele yapsınlar?

 

Benim aklıma gelmiyor durduk yere genelevler…

 

Hem ayrıca genelevlerin kime ne zararı var?

 

Genelevler olduğu ve her bütçeye göre kadına ulaşılabildiği halde;

 

Hala sokakta kediye köpeğe, tavşana, ördeğe, eşeğe, ata, ineğe tecavüz edenler var.

 

Hala elalemin karısını, kızını, ablasını alıp kaçıran tecavüz eden var.

 

Hala kız çocuklarını, erkek çocuklarını taciz ve tecavüz edenler var.

 

Paralarını verip rahatlayabilecekleri mekanlar oldukları halde bir kısım erkek milleti, nereye saldıracağını şaşırıyor.

 

Şimdi hiçbirinin hiçbir yere gidemediği bir dünyayı düşünün.

 

Hüseyin Abi ve kendisini destekleyen 16 kişiye kalırsa sevişmeyen adamlar sevişmek istemeyecek zaten. “ç*kleri düşecek”.

 

Ya düşmezse?

 

Kediye köpeğe bile tahrik olan bu tuhaf canlıları kim zapt edecek?

 

Genelevler çok önemlidir. Tahmininizden daha önemli…

 

Genelevler olmasa var ya sokağa çıkamayız…

 

Bu yüzden genelevler asla yasaklanmamalı, aksine şartları iyileştirilmeli, güvenlik ve hijyen arttırılmalı, denetlenmeli, desteklenmeli…

 

Çünkü ben açıkçası, “Yaptıkça yapasın gelir, yapmazsan yapmak istemezsin” hususundan çok emin değilim… Hiç sanmıyorum…

 

Yapamadıkça saçmalıyorlar baksanıza…