EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ

Sadece bilgi yüklü bir portal değil, size özel bir sosyal paylaşım platformu yarattık!

**

Bir yayının ilk gününde yayın yönetmeni ne yaptıklarını ve başka neler yapacaklarını anlatmalı, adet böyle.

Yani sıkı bir hoş geldiniz yazısı yazmam lazım. Yazarlarımızı, web tv’deki programlarımızı, uzman doktorlarımızı, çocuk kulübü alanında neler yaptığımızı…

Bu portalı ancak üç seferde açabileceğimizi, öyle kallavi bir şey yaptığımızı… Bu görmüş olduğunuzun birinci kısım olduğunu ve neredeyse tüm gününüzü geçireceğiniz bir yaşam alanı yaratmak için nasıl kafa patlattığımızı…

Üzerinde çalıştığımız ve parti parti açacağımız diğer bölümlerde neler yapacağımızı…

Çıkacak diğer yayınlarımızı, kaç ayrı mecrada kaç yayınla karşınızda olacağımızı…

Şöyle bir gövde gösterisi, bunu yaptık, şunu yapacağız diye… Seçim çalışmasındaki politikacılar gibi, “Biz farklıyız çünkü….” diye başlayıp sonra sayıp dökmem gerekiyor.

Yukarda Allah var, sayacak şey de çok, 26 yılını anne, çocuk, bebek, hamile, kadın okura içerik sağlamaya vakfetmiş bir yayın grubunun interaktif anne-çocuk portalını açtık. Ve bu daha birinci bölüm…

Yani sadece Çocuk Boyutu ve Web TV alanımızla bile çıtayı o kadar yukarı çektik ki şu anda piyasada bu işi bizden iyi yapan hiçbir yer yok. Ve tekrar ediyorum, daha açmadığımız bölümler var, yani çok acayip bir işe girdik.

Bu yazıda oturup bunları anlatmam lazım size ama yayın yönetmeni, yazar olan bir yerde durum farklı oluyor. Demek istediğim ben ne desem boş, sizin içerde gezmeniz ve olanları gördükten sonra “burada zaten her şey var, daha ne açacaksın ki?” demenizi istiyorum.

Daha güzeli bunu buraya üye olup, kendi profilinizi oluşturup sonra kendi fotoğrafınızla demenizi istiyorum. Böylelikle karşılıklı sohbete başlayabiliriz. Siz beğendiklerinizi, önerilerinizi, düşüncelerinizi söylersiniz ve bizler de sizi tanımış oluruz böylelikle.

Yani burası interaktif bir alan ve bu portalı birlikte yapacağız o yüzden hadi bakalım, kolları sıvayın. Sadece bizim değil sizin de yazdığınız ve yönettiğiniz bir yerdesiniz, o yüzden bir müfettiş gibi içerde dolaşıp beğenmediğiniz anda beğenmediğiniz yerde fikrinizi pat diye söylemeniz bizim için çok mühim.

Burası haftanın 7 günü ve 24 saat açık, kendi özel içeriğini üreten, zaten bildiğiniz 26 yıllık Boyut Yayın Grubu tecrübesinin dile gelmiş hali.

Karşınızda mükemmel bir yazar kadrosu, çok önemli uzmanlar, kendi yayın akışı olan bir web tv, resim kursları, spor dersleri, takı tasarımı, Anaokulu Dergisi…

Bebek, çocuk, anne, hamile, kadın, baba, aile adına her şey burada hazır. Tek yapmanız gereken sayfaların arasında dolaşmak ve başka ne istediğinizi söylemek. Yani şımarmak gibi olmasın Boyut’ta yok yok, siz söyleyin ben yapayım, durum bu, her yayın yönetmeninin rüyası bir içerik cennetindeyim.

Durum şu; “ Yani acaba böyle burç falan var mı?” diyorum. Zıbbaahhmm diye Astroloji Atlası geliyor önüme. Kadife ciltli bilmem kaça bilmem kaç 5000 sayfa….

“Şey diyorum ki, acaba böyle çocuklara İngilizce falan???” Zıbbaaahmmmm! Eğlenerek İngilizce bilmem ne seti!

“Annelere de bişeyler mi yapsak?” Zıbaahhmmmm! Cambridge Üniversitesi video resim dersleri.

“Şöööyyle çok tutulan bişiler de olsa…” Zıbaaahhmmm! Anaokulu Dergisi, Annelik Akademisi, Çocuklara Macera seti, Takı Tasarımı, Fitness Pilates Seti, Butik Pastacılık…..

“Biraz annesel bir şeyler???” Zıbaaahhmm! Mutlu Aile seti, Zeka testleri, kabızlıktan iştahsızlığa, gece korkularından sarılığa, tırnak yemeden toprak yemeye, bebeğe çocuğa dair ne varsa fasikül fasikül masama iniyor…

Siz isteyin ben buraya Arkeoloji Atlası yükleyeyim hem de hem İtalyanca hem İngilizce hem Türkçe,yani durum o vaziyette….

O yüzden, siz iyice gezin içerde, bakın, okuyun, izleyin, eleştirin.

Daha açacağımız bölümlerde neler var hayatta tahmin edemezsiniz ama eminim bayılacaksınız o yüzden buralarda olun ve yenilikleri kaçırmayın.

Testler, anketler, yarışmalar yapıp hediyeler dağıtacağız bunları da kaçırmayın (kadınlar hediye seviyor madem mahreci biziz!).

Üye olup kendi profilinizi oluşturduğunuz anda seçeceğiniz hediyenizi evinize yollayacağız bunu da kaçırmayın!

Birlikte okur buluşmaları, şenlikler, piknikler yapacağız ve çooook eğleneceğiz.

Bize yollayacağınız videoları yayına alacağız ve siz de burada program yapabileceksiniz.

Kısaca şimdi siz içerde güzel bir gezin. Ben ne desem boş, her yeri iyice kurcalayın.

Burayı sizinle 24 saat birlikte olabileceğimiz şekilde tasarladık ve ona göre de büyütmeye devam ediyoruz. Anne Boyutu birlikte geliştireceğimiz, büyüteceğimiz, sizin interaktif bir şekilde katılabileceğiniz bir sosyal paylaşım alanı. Bunun bütün nimetlerinden faydalanabileceksiniz.

O halde söyleyelim değil mi?

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ…