YENİ YIL HEDİYELERİ

Hesaplı ve hoş…

Bayramımız seyranımız, doğumgünlerimiz yeni yıllarımız bitmiyor. Evet kabul ediyorum sosyal hayatta insansak bunlar kaçınılmaz…

 

Bir tuhaf oldu değil mi?

 

Ben özel gün ve haftaları sevmiyorum. Bana çok yersiz, anlamsız boş geliyor. Bir tek yeniyıla biraz sempatim var o da ışıklar ve müziklerle ilgili sanırım.  Ağaç, müzik, ışık ve salep fikri sevimli olduğu için yeniyıla gıcık değilim.

 

“Bu bağlamda”…. İşte size uygun fiyatlı yeniyıl hediyeleri fikirleri (hepsi kendi paramla aldığım şeyler, kimsenin reklamı değil, sponsorluk yok)

 

Erkek çocuklarının vazgeçilmezi top. Futbol topu, basketbol topu, neye ilgisi varsa o topu alabiliriz. Kaç tane topu olursa olsun makbule geçecektir emin olun. Her fiyat aralığında ve spor malzemesi satan dükkanlardan oyuncakçılara hemen yerde bulmak mümkün.

 

 

Tırnak bakım ürünleri. Kalyon markasının fiyatları çok uygun ve gayet başarılı. Üstte (soldan sağa) tırnak bakım yağı, oje altı, hızlı kurutucu ve oje üstü var. Tanesi 2 yada 2,5L. bunları süslü minik bir kutuya yerleştirip hediye edebiliriz (Watson’s).

 

Kız çocukları veya bize uyar. Süslü, taşlı, incili çeşitleriyle taçlar çok şeker. 8L-30L. gibi fiyat aralığında pazardan SİX mağazalarına her yerden paşa gönlünüze ve bütçenize göre bulabilirsiniz.

 

Kadınların bir başka vazgeçilmezi aksesuarlar. Bu ara iri kolyeler moda. H&M’de 16L.’ya gayet başarılı kocaman kolyeler var. Bu tip şeylerin modası hızlı geçiyor fazla para harcamamak lazım. Alın 6 ay kullansın, modası geçse bile canınız acımasın.

 

 

Yüz ve göz bakım kremleri her zaman makbule geçer (alerjik değilse) Migros’larda Diadermine markası indirimde. Hemen her tipi 16L.

 

 

Erkek parfümü olarak Pull &Bear’ın kendi çıkardığı parfümü tavsiye edebilirim. Çok hoş ve hafif bir kokusu var (kadınlar için de var). Ben üstteki parfümü oğluma aldım. 36L. gibi bir şeydi.

 

 

Paşabahçe mağazalarından bütçenize uygun her şey olur. Ben duvar süslerine hastayım. 20L. -150L. gibi bir fiyat aralığında çeşit çeşit duvar süsleri çok hoş.

 

 

Kendi zevkine göre istediğini alsın diyorsanız, hediye çekleri her zaman iyidir. Pek çok mağaza hediye çeki veriyor.

 

Bunlara ek olarak alınabilicekler; Oje, çanta, kitap, dergi aboneliği, DVD, konsol oyunu, kulaklık, cüzdan, tek girişlik SPA kartı, 1 saatlik masaj üyeliği, “aşığım leyn abartacam” diyorsanız tablet ve/veya cep telefonları uygundur.

 

Herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu, hayırlı kazançlı ve bize zararlı ne varsa kurtulduğumuz bir yıl diliyorum.

 

Ve kocaman öpüyorum.