Bu trafik beni delirtecek!

İstanbul’da yaşayıp trafikten nefret etmemek mümkün mü? Çocuklar bile trafik travması oldu. Oğlum yola çıkmadan önce “kaç saat gidicez, trafik var mıdır, yastık aldık mı yanımıza, uyuyacak mıyız?” gibi sorular soruyor. Hesapta annemlere gidiyoruz, (30km.) ama şehirlerarası yol gider gibi hazırlık yapmak gerekiyor. Çünkü biz 30 kilometreyi bir buçuk saatte gidiyoruz. Biz derken tüm İstanbul halkı… Sinirler de geriliyor haliyle. Özellikle atdan terfi ettiği gibi Mercedes’e geçen vatandaş sayımız arttıkça!

Önümüzdeki araç ısrarla ani fren yapıyor, kendi önündekini yakın takip ediyor, sağ sol yapmaya çalışıyor… Aklımı kaçırmak üzereyim, “yol durmuş kardeşim neye g*t atıyosun” diye höykürmek istiyorum ama ben bağırıcam ben dinliycem adam beni arabasından duymayacak ki.

Tarabya güzergahında ilerlemeye çalışıyoruz, öndeki araç hala yol durumunu kabullenmemekte kararlı, manyak manyak hareketler, çünkü  karısı (yanında oturuyodu) torbadan üzüm çıkarıp adama yediriyor.

Adam bir daha ani fren yaptı… Zıınnkkk!  diye durduk, yol kapandı ve …

Ben: Tutmayın beni!

Sarhan: Ya dur, bırak en halleri varsa görsünler, bırak!

Ben: Tutma Sarhan, tutma beni! Ya seni dövecem ya öndekini, tercihini yap!

Sarhan: Git döv ulan! Git döv! Ya da ye dayağı gel! Kıpırdarsam buradan adam değilim! Alsın biri en sonunda belinin suyunu!

Arabadan indim, mümkün olabilecek en sert şekilde kapıyı çarpıp öndeki arabaya yürümeye başladım. Kostüm (ne yazık ki supermen tshirtüm değil); popomdan düşmek üzere, bol cepli  bir erkek bermudası, yeşil atlet ve kahverengi parmak arası terlikler. Cidden neredeyse Atahan’ın zekaca az, bedence fazla gelişmiş abisi gibiyim. Sıcaklar yüzünden kat kat ve kısa saçları tutturabilmek adına kafamda yaklaşık 20 tane rengarenk toka…  Bakırköy cenaplarında olsak rahatlıkla biri “Yine kaçmış bitanesi hastaneden” der, o vaziyetteyim.

Çıt çıt çıt (camı tıklıyorum)

Ben: Aloo?

Kadın (şoförün karısı camı açıyor): ???

Ben: Arkadaşım, adam zaten yola değil ölüme gidiyor, kendini bilmez sapık bir araba kullanma hali! Eşşeği ne zaman nereye park ettiniz de buna geçtiniz ona hiç girmiycem! DE! Bu adama bir de üzüm tepip işi iyice içinden çıkılmaz bir hale sokmak niye?

Kadın: Manyak mısın sen?

Ben: Sen manyak mısın? Hı? Üzüm fanteziniz mi var sizin? Kaza anında üzüm yiyip mutluluğun doruklarlına mı ulaşıyosun? Hangi gezegenden geldin sen buraya, hı? Uranüs’te mi araba kullanamayan kazmalara üzüm tepiyolar Neptün’de mi?

Kadın: Aaa hasta mısın sen ya?!!

Adam: Sus, bırak sus!

Ben (adama): Kardeşim adam gibi araba kullansana, AADDAAHHHMMMM GİBBİİ ARAÇ KULLANNNSSHHHAAANNNAAA!!!

Ve kadın arabadan indi!

Sevgili okur en son birisine saçından başından daldığımda (dojo dışında) Atahan 2 ya da 3 yaşlarındaydı. Bahçeşehir’deydik ve tek yön yola girmiş ters istikametten gelen kadın bir de yanımdan geçerken bana hareket yapınca ben hangi ara arabadan indim, hangi ara kadını saçından tutup camdan çıkarmaya çalıştım inanın geçiş “dönemini” hatırlamıyorum.

Bunu annemden dinlemelisiniz aslında çünkü annem de arabadaydı ve bana “MMEEHHH-TTAPPPPPP!” deyince kendime geldim. Annem “Mehtap” derken iki heceye bölüp P’yi de beş seferde felan söylüyorsa iş karıştı demek. Ben kadını dövsem de annem beni perişan edecek belli. Duruyorum ben öyle zamanlarda. Çünkü annem sütlerini helal etmiyor durmazsam.

Bu kez annem de yok arabada, hava sıcak, ben zaten delilikle dahilik arasında bir yerde yaşıyorum sürekli (bence tabi)…

Bir şey değil, Atahan arabada! Yani, her ani frende çocuk hopluyor arkada! Atahan dendi mi akan sular durur biliyorsunuz;

Ben: Aaa? İndin mi sen bir de? (histerik bir şekilde) ahahaha, zahmet ettin! Ne o beni mi döveceksin?

Deyip kadını kolundan bacağından tuttuğum gibi bir daha çıkamayacağı şekilde arabaya geri monte ettim. Bundan sonra araç, el freni, direksiyon, kadın, üzüm sonsuza kadar beraber ve mutlu yaşayacaklar. Çünkü Sarhan geldiğinde üzüm torbasını kadının ağzına sokmaya çalışıyodum.

Böyle durumlarda –artık-  sakinleşeceğime daha çok kızıyorum çünkü Sarhan benim adıma özür dilemeye başlıyor!

NEDEN ÖZÜR DİLİYORSUN BENİM ADIMAAAHHH NEDENNNN!

Ben özürlük bir şey olduğunu düşünse yapar mıyım?

O kadın ve üzümleri benden özür diledi mi ki sen onlardan özür diliyosun?

Hem de benim adıma?

Benim ağzım üzüm mü topluyor, gerekirse kendi özürümü kendim dilerim!

ÜZÜM!

Kadın arabada adama üzüm yediriyor, muhtemelen ilk cinsel deneyimini üzüm tarlasında geçiren şoför irisi her üzüm tanesiyle ”dejavu” olup bir sağ bir sol yapıyor.

Bizim arabaya doğru (Sarhan tarafından sürüklenerek) geri dönerken “hem üzüm yiyip hem araba kullanamayan adamdan ne hayır gelecek, bunu mu aldın koca diye” diye höykürüyodum.

Adamın üzüm tarlası anılarının içine ettim. Üzgün müyüm? Hayır!

O kadın bir daha yolda adama üzüm yedirmeye kalkar mı? Pek sanmam!

Öte yandan Sarhan; “40’ıma yaklaştığım şu günlerde  artık aklımı başıma toplamazsam kapının önüne koymakla” tehdit ediyor beni.

Beni kapının önüne koymak?

Dondurma alacaktım kendime, yanıma para almamışım. Sarhan’a “dondurma alıcam param yok” dedim. Az önce yaptıklarımdan utandığım için ayak parmaklarıma bakıyodum. Sarhan cüzdanını cebinden çıkarıp açtı. Bana para uzatırken ben kafamı kaldırmadan elimi uzatıp bana verdiği 10 TL’yi aldım. Koşarak dondurmacıya giderken terliklerimden şap şap ses geliyordu. “Ben üç top alıcam” diye seslendim koşarken, “paylaşırız”.

Sıramı beklerken dönüp Sarhan’a baktım. Bana bakıyordu, cüzdanı hala elinde… Gülümsedi…

Sanırım beni hala seviyor…

Yani, kapı falan dedi ama…

Pek sanmam…

Bu trafik beni delirtecek!” için 85 yorum

 1. Okudum.begendim.bayildim.tamamen katiliyorum sana canimcim:)
  seviyo seni enişte seviiiyooo :)))

 2. Delisin k1z1m sen :)) Yaz1y1 ciddi bir surat ifadesiyle okuyordum çünkü yazd1klar1n1 okurken bir taraftandan kafanda canland1rma yap1yorum. Sonra senin para isteme ve dondurmac1ya ko_ma sahnen gözümün önüne gelince koptum :))))))))))

  1. sedefim sedeflerin en hanımefendisi 🙂 en asili en hası :)) seni çok seviyoruummmm çookkk

   1. bu sözleri benim içinde kullanmanı istiyorum mehtap bende hak ediyorum bende gönüllerin en asili en hanımefendisi de bana bekliyorum :)))

 3. Delisin sen yaaa elin yarmasının yanındaki üzüm beyinliye neden dalıyorsun kocanın başını belaya sokma diyecem ama seneler önce boyundan büyük başından atamayacağı bi belaya eyvallah demişse gerisi eniştemize vız gelir tırıs gider HARİKA OLMUŞ YİNE MÜKEMMELL

  1. çok ani oluyor, laz damarı denen hadise :)) ani bir ateşlenme 🙂 göz kararması hali 😉 bilirsin seni çok seviyorum canım kızım

   1. bazen canım kızım diyince beni bu kadın mı doğurdu acaba diye düşünüyorum çok ortak dengesiz yanlarımız var seninle

    **** teyze teyze size anne diyebilir miyim ?
    ****de yavrum de ben senin annenim zaten
    ****annem mi anne anne
    küçük emrah filmlerinden alıntı :))

 4. ŞAHANESİN GENE CANIM SÜPERMENİM,BU YAZ NEŞELENMEK İÇİN ÜZÜM GÖRMEM VEYA ÜZÜM DENMESİ YETECEK:)SAYENDE BÜTÜN YAZIN NEŞESİNİ KURTARDIK.SEVGİYLE…

 5. Gülsem mi ağlasammı bilemedim… Bu İstanbul trafiğinde yaa hoca olacan yada hacı mutkala sabır içinde yanında tesbih gerekli.. Gerçi o sinirle tesbihte kopar boncuklar etrafa dağılır birde buna sinirlenilir. Bende senin gibi sinir katsayımın tavana vurduğu zaman cumartesi. Direk adama daldımm arkadaşım yetişin diye bağırıyor sokakta… Yahu adamı ben dövüyorum beni dövmüyorlar diye bağırıyorum.. Arkadaşım onun için yetişin diyorum zaten dedii…. Kızım kimliğinde doğum yerin bakırköy yazıyor diye mashar osmandan kaçmış gibi davranman mı lazım diye bağırıyor.. Saldırdığım adamda kesin yanlış anladı alın bu deliyi üzerimden korkarım ben deliden diye bağırıyor iyide sinirlendim… Çevre esnaf tutmasa benden korkmuş bir hödük bulmuşum dahada döveceğim… Birde esnafa bağırıyorum bırakın beni diye… Arkadaşım zorla oradan götürdü.. O yorgunluk ve gündüz stand tanıtımı derken eve girmemle zıbarmışım patronumun telefonuyla uyandım.. Adamcağız geç vakit rahatsız ediyorum dedi estağfurullah dedim.. Gaye sakin hiç o gün yaşanmamış gibi… Acaba gerçekten mashar osmandan mı kaçtım onu bilemedim telefonla konuşurken….

  1. Nesrin sende kopardın beni gecenin bu saatinde lakin biliyorum yaşarken hiç komik olmadığını…

   1. evet hiç komik değil ama yazarken kıs kıs gülüyordum.. adam kesin benim gibi deliyle uğraşmamıştır bu gune kadar…

 6. ellerine sağlık :))))iyi etmişsin MEHTAPÇIĞIM:))) sanırım sıcakta o üzümler şaraba dönüşmüş adamın midesinde,ani frenler,sağa sola manevralar o yüzden:))))baksana,adam hiç istifini bozmamış,senin ona bağırmalarına cevap vermemiş, karısını karga- tulumba arabaya tıkmana bile kayıtsız (kafa kıyak olmasa bu kadar serinkanlı olabilir mi??)Kapı önüne koyma hikayesi imkansız emin ol:))))Bunca yıl macera dolu bir hayattan sonra,yavan olur sensiz bir yaşam Sarhan bey için:)))kocaman öpüyorum seni….

  1. Sonuna kadar katılıyorum…..
   Sarhan bey için sensiz hayat Belgin'in de dediği gibi çok yavan olur..

   Sen içini rahat tut Sarhan Abimiz seni kapıya felan koymaz… 🙂

 7. bencede seviyor bundan gönüldennn emin olabilirsin ,alemsin valla ya yine gülerek okudum ,huysuz ve tatlı kadın öpüyorum seni…:)

  1. huysuz ve tatlı ben :)) beyzam benim ya 🙂 izmir, sen , ben en yakın zamanda :)) izmir hakkındaki ön yargılarımı yıkmak için, bana seni gerek seni ;))))

    1. Anladım bitanem …:),evet ben ,ben ben,izmir ,ben +sen= BİZ,bizene başkalarından demi ama,izmir ve ben ,seni daima bekler bitanem…:),

     1. 🙂 Sen izmire gelirsen yol bilmez iz bilmez "Ben" de koşa koşa gelirim :)))

      İzmir Buluşması dönüşünde saolsun Beyza yönlendirmişti beni… 🙂

     2. :),canım benim ne güzel olur ,ozaman göbeşinde güneşi sevmiştik, yine buluşursak güneşin kendisini bu sefer mıncıklaya ,mıncıklaya severiz demi mehtabım….:)
      Valla süper olur demi ama…:),öptüm sizi güzeller..

 8. Bence enişte o an sakinleşesin diye o tehditi savurdu sana.Yoksa senin gibi kadını kapı dışarı etmek mi? Ne haddine?Kendisine hergün bu kadar renkli bir hayat yaşatacak bir kadını kalıbımı basarım bulamazzzzz.Bence böylesine bir şans kapısını çalmışken kıymetini bilsin.Arkanda,yanında her zaman biz varız.Sen birisine sinirlenmişsen eğer vardır bir sebebi.Öpüyorum çok.

  1. İlknur var ya, siz olmasanız ne bu iş yapılır ne bu hayat çekilir yemin ederim. beni sizin varlığınız ayakta tutuyor, iyiki varsınız, iyiki böyle delikanlı kadınlarsınız. Mert, insan gibi, kadın gibi. Allah sizi başımdan eksik etmesin bitanem.

   1. Canım benim

    Yüce rabbim bizi de sensiz bırakmasın.Günlerimize neşe katıyorsun.Hayattan bunaldığımız anlarda yüzümüzü güldürüyorsun.Sen var ya cennetlik bir kadınsın.Çok öpüyorum seni benim güzel yürekli canım arkadaşım…

 9. mehtap, super bazen benim kocam senin gibi davranir trafikde, onu bir kac kere zor durdurdum, manyak tiplere dayanamiyor insan, melbourne trafigide berbat, Alllah'dan trafigin yogun oldugu guzergahda degil isim,
  kizim hic sevmiyor uzun yolculuklari, bakalim, melbourne istanbul yolculugumuz nasil gececek.
  sahanesin, enistde seni cok seviyordur,
  sevgilerimle

  1. Müjde sana özel bir zenci mahallesinde (hartfort'da) kaybolma hikayemiz var onu yazacam :))) çok eğleneceksin aşkımmm

  2. herkesin okuyup okumayacagi ilerleyen zamanlar gosterecektir. 🙂
   Ozel hissettirmek budur iste, tesekkurler canim :)))

 10. ellerine sağlık üzüm öyle yedirilmez böyle yedirilir der gibi tıkmışın kadının boğazına torbayı 😀 okurken yine her zaman olduğu gibi gülmekten gelen müşteriyi alamadım olsun kesin deli demiştir çokta tındı yani.Bu arada Sarhan enişte seni kapının önüne koymaz o seni yüreğinin ortasına ebediyen almış.Çok tatlısınız ailecek hak edene hak ettiini yapmışsın bakma Sarhan eniştede iyi yaptın diyordur içinden de dışından niye yaptın diye çemkirmiştir.Yüz bulma diye 😛 seni kocaman kocaman öpüyorum bebeim

 11. Mehtabım bitanem deli misin yavrucum hıı? Bu devirde sokakta manyak mı ararsın arızalı sahış mı? Adam delidir , manyaktır silahır vardır? üstelik senin yanında Sarhan abiyi geçtim bir de Atahan var. Adamda silah olsa çekse vursa yavrumm hıı?. Aklımı kaçırdın Mehtap ya?Gazetelerde hergun okumuyor muyuz yol kavgalarını..vs ? Senin gibi bi delide bende var, geçen gece polis bize düdük çaldı diye bi kafa göz dalmadığı kaldı adama. Elim ayağım tutmadı felç geçiriyorum sandım.ne zorunuz var yavrum yanınızdakileri hoplatmaya? Gerçi Sarhan Abi benden daha sakin o kavgayı beklemiş:)) ben daha eşim kapıyı açınca fırlıyorum peşinden. Off Alahım ya okurken çok guldum ama inan yaşarken hiç gulemiyorum:((( bu arada Sarhan Abi seni hayatta kapıya koymaz çok seviyyyooooorrrrrrrrrrrr…

 12. haa bu arada ondeki araç bu kadar arıza çıkararak senin bulaşmanı haketmiş midir haketmiştir:)))

    1. gene ters ya gene ters:)) walla yakama isimlik takıp gelicem yanına :))) yada dur annemi bu siteye musallat edimde gör:)) ismim konusunda feci takık:)) nufüs mudurluğünde kimliğimi her değiştirdiğimde kavga çıkartıyor u'nun ustune şapka işareti koyacaksınız, bilmiyorsanız açın sözlükten bakın diye:)) en son ben evlendikten sonra kimlik değiştirdiğimde uğraşmadım diye demediği kalmadı:)) ve artık bûya değil buya yaptım kendimi:))))

     1. Anlamı çok güzel…

      Affına sığınarak sormak istiyorum ismini yanlış kullanmamak için…
      Ü ile mi yazılıyor adın yoksa U nun üzerinde şapka mı var…
      Eğer Şağka varsa klavyede şapkalı u harfini nasıl yazabiliyoruz… Sen öyle yazmışsın gibi hatırlıyorum…?????

     2. u'nun ustunde şapka var:)) klavyede û yazmak için shift ile şapka işaretine aynı anda basıyorsun (bu bastıgında ekranda birşey çıkmıyor arkasından u harfine basıyorusun û olarak yazıyor:))

     3. güzek kokan KADINNNNNNNNNNNNN SEN GEL BU AKŞAM Bİ SENİ BİR DERYA YI KOKLAYACAĞIM :))))))

     4. sakın haaaaaa..bana ait bişeyi senın değiştirme şansın hiç yok:((( o ismi ben koydum sana. herkes ismiyle müsemma imiş:)))) sen BûYA sınnnn. do you understand?? yes ,okey hahahahahahahaha

     5. amanin annelerde basmış burayı degıstırmez korkmayın bız engellerız onuuu:DDD

    2. BÛYA U HARFININ UZERINDE ŞAPKASI VAR. anlamı hoş kokulu,çok güzel kokan demek.. lütfen kızımın ismini değiştirmeyiniz:)))

 13. yemin ediyorum sen harikasınn..sinirin biraz bana çekmiş kanımca:)))) ama varya son paragrafa bittim ne romantik ne masumca:( kıymetini bil kocanın..böyle sabırlısı pek yoktur bilesin:)

 14. :)) yine çok güldüm. ama böyle her olayda dövmeye kalkarsanız işiniz zor. bir megafon alıp içinizden geldiği gibi konuşun bence. rezil olsunlar trafikte. hem başınız derde girmez. ya da girer bilemiyorum:)

 15. valla mehtap hanım her zaman ki yazılarınız gibi bu da tek kelime ile mükemmel ötesi bişey bayılıyorum size ya …
  ya siz ne güzel ne kadar güzel bir insanız hayat sizinle güzel keşke her gün yazabilseniz blogunuza, bagımlılık yaptınız sizi çok seviyorum

  1. canım benim çok teşekkür ederim aşkımm :))) hiç hanım demeye gerek yok nolur rahat ol 🙂 mehtap de, arkadaşız aşkım :)) şu işlerim hafiflesin daha sık yazıcam işalllah valla, çok öpüyorum

 16. Sarhan'ın seni niye sevdiğini bi kez daha anladık:) Ama trafikte Rıdo'yu elden beslemeye kalktığım bi an olursa (insanlık hali-büyük konuşmamak lazım) emin ol aklıma sen geleceksin:)))

  1. Yapma bunu ona yaa :)) üzümle değil en azından :)) valla bak ortalık deli dolu benden çok var :)) öptüm aşkım

  1. çok sağol aşkım benim :))) ben de yorumuna abyıldım :)) yine yaz aşkım çok öpüyorum :))

 17. ay valla yaptıklarından kapıya koymazsa nazardan koyacak.. benim kocacım bey daha arabadan inerken bu eylemin kapıya koymak anlamına geldiğini söylerdi ki bunu da kesin yapardı 🙂 harikasın yemin ediyorum..

  1. velevki kapıya koydu :))) özlemez mi beni ;)) benden iyisini mi bulacak :))) hadi canıımmm :)) ben çok cilveli bir kadın olabilirim yeri geldiğinde ne kapısı ;)))

  2. neriman ben sana cevap yazmıştım çıkmamış yayına ya Allah allaahhh sakın aladım sanma bebeğim

 18. Yazının bendeki tarifi: TRAFİK,ÇOCUK,ÜZÜM,DÖVÜŞ,PARMAK ARASI TERLİK, DONDURMA VE AŞKKKK (TABİKİ DONDURMA LİMONLU 🙂 SARHAN SENİ ÇOOK SEVİYOR DEMİŞTİM ZATEN DAHA ÖNCE… AŞKINIZ DAİM OLSUN!

  1. ahahahahaha aynen öyle nunum :))) canım, arkadaşım, dostum :)) dondurma illaki limonlu 😉 yapmazsan namerdiz :))) bi de içmezsek 😉 yakışır bize sevgilim

 19. hhahahahahaahahahahahahhahaahahha ayyyyyyyy üzümü müzümü, fenteziyi geciyorum, kadini arabanin icinden saclarindan tutup camdan disari cikartmak, puhahahahahahahahahahahahah ölüyorummmmmm!!!

  1. yaptım ayol yemin ederim. anneme sor :)) valla ya, delirdim. hatta annem dediki "sen ilaç falan kullan sakinleş, bu sarhanın ailesi seni boşatır, bu deli der çocuğu elinden alır, bu neyin manyaklığı kızım böyle" falan dedi. perişan etti annem beni. kadını böyle (cam açıktı) saçından yakaladım camdan çıkarmaya çalıtım yaa :))) çok süper bir sahneydi :))) jet lee gibiydim kör oluyim

 20. Üzümün ana yurdu Manisa dan yazıyorum Sayın Mehtap Erel….. 🙂

  Ellerine emeğine sağlık….
  Ayrıca cesaretin içinde ayrıca tebrik ediyorum.
  Lakin Buya'nın da dediği gibi bu devirde deli cesareti tehlikeli olabilir.
  Birgün başına bişey gelmesinden korkuyorum.

  Bu arada Hanımlar trafikde eşinize üzüm yedirmek isterseniz ayarlıyayım size burdan.
  Ama mümkünse Mehtap Erel bürosunda çalışırken atın kendinizi trafiğe.. Yoksa poşetiyle filan yemek zorunda kalırsınız üzümleri mazallah…. :))))

  1. hafta içi saat : 9:00 – 11:00 arası üzüm serbest :)))) yedirin kocalarınıza üzüm b**k var :))))) şunu evinizde yeseniz olmuyo dimi :))) hayret bişi :))) nurcanım aşkım, hamile göbeğini sevdiğim, izmir buluşması arkadaşım :))) hala biz bizeyiz bak 🙂 biz bizeyiz işte. Sema ile tanışmanız lazım sizin 😉

   1. :)) Hamile göbeğimi sevmiştin evet… Canım benim…

    Tanışalım Semacığımla… 😀

 21. Bu akşam bize çarpan arabadaki delikanlı çocuk arbadan inerken dayılanarak konuşuyordu ama karşısında kendisinin 3 katı boyutlarında Özhanı görünce birden sustu…Kaç kez özür diledi bilemiyorum, saymak için parmakların yetmedi…Başta Mete olmak üzere hiçbirimize birşey olmamasını verdiği rahatlık paha biçilemez…

 22. canımsın sen benim ne demek ya:)) sen sakin ol sokaklarda kavga etme yeter:)) sen bize tek parça lazımsın:)))) yalnız kendi yorumumu okurken aralarda annenin çocuğunu azarlar gibi "hıı"ları sokmusum ya:)) arttık haddimi aştıysam affola:)))))))))

 23. Aşkım abim yatırmaz o zaten teşhisi koydu.. ahhh bir bilse o araba kimin ahhh bir bilse kimin arabasını kullanıyorum… Aman aramızda kalsınn……

 24. mehtabım onu bunu bilmem ama hani boğalar sinirlenince kırmızı gürürlermişya.. Bende adama daldığımda deli kuvveti geldi ama sadece ve sadece o adamı görüyorum… Diğer görüntüler silindi.. Adamı birde döverken keyfin bilir ha al sana diyormuşum….

 25. öpmüşüm ellerindennn:))))))) inşallah diyelim (herşeyin başı inşallah eşim hep der) ama ben gelemezsem dahi seni bekliyorum haberin olaaa

 26. Gönül nerelerdesin sen???
  Güzel yorumlarından mahrum etme bizi…….

  1. Nurcan'ım canım :)) valla yazuı yayımlandığı gün buradaydım bu gün yeni girdim :)) yorumlarımdan mahrum bırakmam yakında boyutta beraberiz :)) MEHTAP HANIMIN MÜTEVAZİLİĞİ SAYESİNDE :)))

 27. Sevgili Mehtap Erel okurları , sevgili arkadaşlar, saygıdeğer buyuklerim;
  Yazarımız yoğunluğundan dolayı bu haftaki yazısını henuz yayımlayamamıştır. Paniğe gerek yok ,sağlığı sıhhati yerinde olmakla birlikte sadece yoğun bir çalışma temposunda bulunduğundan zamanla yarışmaktadır:)) çok yakın surede muhteşem bir proje ile yeniden bizlerle birlikte olacaktır:))
  En guzel gunler en guzel geceler sizlerin olsun efendim:))

 28. Mehtap Hanım sonunda sizi tekrar buldum.anne-çocuk,hürriyet gazetesinden takip ediyordum.izinizi kaybetmiştim,çok güzel sizinle tekrar görüşmek,SÜPERSİNİZZZ.

Yorumlar kapalı.